Sunucu Barındırma

Sunucu Barındrıma Paketleri

Tek sunucu barındırma paketleri, firma ve kuruluşların, maliyetlerini en aza indirmesini amaçlayan ve mail, web sunucusu, antispam v.b servisleri yönetebilmek adına,oluşturulan, sunucu barındırma hizmetidir.

co-location 1 (1u)

1A - 200 watt Enerji

1 Kullanılabilir İp

%99.9 Uptime Garantis

Yedekliİnternet Altyapısı

7-24Teknik Destek

2000 GB Trafik

co-location 2 (1u)

1.5A - 200 watt Enerji

1 Kullanılabilir İp

%99.9 Uptime Garantis

Yedekliİnternet Altyapısı

7-24Teknik Destek

5000 GB Trafik

co-location 3 (2u)

1.5A - 200 watt Enerji

1 Kullanılabilir İp

%99.9 Uptime Garantis

Yedekliİnternet Altyapısı

7-24Teknik Destek

9000 GB Trafik

Türkiye Lokasyon Datacenter Seçeneği

Tüm kiralık sunucu hizmetleri %99.99 Network Uptime garantisine sahip dgn radore comnet ve Teknoboss Veri Merkezlerinde barındırılmaktadır. Bu garanti eş zamanlı ve yedekli olarak çalışan Türk Telekom , Turkcell Superonline ve Cogent internet erişimleri sayesinde sağlanmaktadır. Network ekipmanı olarak JUNİPER EX4200 EX3200 ürünleri tercih edilmiştir. 2 x 10 Gb Türk Telekom , 2 x 10 Gb Turkcell Superonline ve 10 Gb Cogent internet erişimleri veri merkezinin farklı güzergahlardan ( farklı santrallerden ) yedekli olarak gelmekte ve sonlandırılmaktadır. İnternet erişimlerinin sonlandırıldığı JUNİPER EX4200 3.2 Tb trafik ve 2 milyar pps paket desteklemektedir. Yedekli Juniper EX serisi switchler ile sunucuların internet çıkışları sağlanmaktadır

İdrac KVM Hizmeti

Kiralamış Olduğunuz Sunucuları Sakin Yanınızda Gibi yönetibirsiniz İdrac KVM hizmetimiz ile bios ekranı dahil olmak üzere sunucunun tam yönetimini yapabiliyorsunuz.

GERÇEK 7/24 DESTEK

Tüm VDS Sunucu hizmetlerimiz 7/24 e-mail ve destek bildirimi(ticket) sistemi kapsamındadır. 7/24 destek bildirimi(ticket) hizmeti sayesinde VDS Sunucu paketlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm destek talepleriniz ortalama 15 ila 30 dakika içerisinde uzman teknik ekibimiz tarafından cevaplanmaktadır. Lütfen tüm sorularınızı bize iletmekten çekinmeyiniz.

KESİNTİSİZ PERFORMANS VE KAYNAK

Trdeserver, sağladığı tüm ürünlerde, tam kaynak kullanımı ve tam performans ile çalışmayı garanti eder. Aldığınız Sanal Sunucu nun özellikleri ne ise, sonuna kadar kaynak kullanabilirsiniz, size ait olan kaynak diğer kullanıcılar ile paylaşılmaz ve sizden habersiz limitlenmez. Bu sayede ilk gün performansı ne ise, senelerce aynı performans ile kesintisiz ve problemsiz olarak kullanmaya devam edersiniz.

Copyright © 2010 - 2024 - Trdeserver.com Bir 2ETELEKOM.COM iştirakıdır - Tüm Hakları Saklıdır.